Mistrzostwa PSKO do lat 9

Termin: 26.07 – 28.07.2019r. Tarnobrzeg

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Mistrzostwa PSKO do lat 9

Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg po raz kolejny serdecznie zaprasza wszystkich młodych żeglarzy do lat 9 na Mistrzostwa PSKO do Tarnobrzegu nad jedno z najczystszych jezior w Polsce!!! Spotkacie tu wspaniałą atmosferę i miejsce na odpoczynek po regatach. Strefa ciszy na Jeziorze Tarnobrzeskim pomorze cieszyć się relaksem nad wodą. Kto jeszcze nie był w Tarnobrzegu koniecznie musi poznać wspaniałe warunki nautyczne.

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
WYNIKI REGAT
SailingNet
ZOBACZ
Aktualności
AKTUALNOŚCI
SailingNet
ZOBACZ

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (22)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
25.07.2019 POL 1873 Maja Marczak
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
25.07.2019 POL 1746 Natalia Gąsienica-Wawrytko
8
Klub Sportowy Wiaterni
18.07.2019 POL 1997 Jolanta Siwek
9
KŻ Horn Kraków
16.07.2019 POL 2031 Ida Kocięda
9
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 1281 Klara Malec
9
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 1423 Dominika Kluczka
9
UKS Bryg Wrocław
16.07.2019 POL 142 Ewa Bańbura
9
UKS FIR Warszawa
16.07.2019 POL 42 Aleksandra Bańbura
7
UKS FIR Warszawa
15.07.2019 POL 1284 Magdalena Psiuk
9
TS Kuźnia Rybnik
15.07.2019 POL 603 Amelia Ferenc
9
TS Kuźnia Rybnik
15.07.2019 POL 12741 Elżbieta Psiuk
8
TS Kuźnia Rybnik
15.07.2019 POL 1324 Maja Ferenc
6
TS Kuźnia Rybnik
15.07.2019 POL 1274 Blanka Mrugalska
8
TS Kuźnia Rybnik
08.07.2019 POL 1899 Julia Szklarska
9
UKS WIKING Zarzecze
08.07.2019 POL 1765 Emilia Brdulak
8
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 1245 Aleksandra Matz
9
KS Spójnia Warszawa
07.07.2019 POL 2177 Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa
07.07.2019 POL 1712 Zofia Kuszewska
9
Giżycka Grupa Regatowa
07.07.2019 POL 1363 Antonina Dziekańska
8
Giżycka Grupa Regatowa
07.07.2019 POL 2116 Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia
06.07.2019 POL 1817 Emilia Paszek
9
KS AZS AWFiS Gdańsk
05.07.2019 POL 24 Julia Agnieszczak
9
SSW MOS Iława

Liczba zawodników (31)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
25.07.2019 POL 1973 Antoni Wołosz
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
23.07.2019 POL 1834 Mikołaj Łukasik
9
Uks Żegluj Lublin
23.07.2019 POL 3420 Adam Aljabali
9
Uks Żegluj Lublin
23.07.2019 POL 1749 Aleksander Kożuchowski
8
Uks Żegluj Lublin
23.07.2019 POL 1674 Adam Pakulski
9
Olsztyński Klub Żeglarski
23.07.2019 POL 1292 Franciszek Karmoliński
8
OPTI CWM Gdynia
22.07.2019 POL 1165 Michał Krasowski
9
UKŻ Siódemka Białystok
22.07.2019 POL 1596 Szymon Mocarski
9
Stowarzyszenie Port Mechelinki
21.07.2019 POL 1985 Hubert Kunc
9
Stowarzyszenie Port Mechelinki
21.07.2019 CZE 844 František Burda
9
JK Česká Lípa
20.07.2019 POL 1139 Stanisław Tracz
7
MKS "DWÓJKA" WARSZAWA
18.07.2019 POL 1127 Mateusz Piskorz
9
KŻ Horn Kraków
18.07.2019 POL 1391 Marcel Waszkiewicz
8
Jacht Klub Nisko
17.07.2019 POL 744 Olaf Michta
9
UKS Zalew Kielce
17.07.2019 POL 1200 Piotr Sołtysiak
9
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 4708 Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski
16.07.2019 POL 1592 Mikołaj Łoboda
9
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 122 Kajetan Liszewski
9
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 2083 Konrad Czech
9
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 204 Henryk Kalk
9
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 1450 Olaf Niziałkowski
8
UKS Bryg wrocław
16.07.2019 POL 1075 Ignacy Moritz
9
UKS FIR Warszawa
16.07.2019 POL 1470 Maksymilian Kajdy
9
UKS FIR Warszawa
16.07.2019 POL 859 Marcel Stolarski
9
UKS FIR Warszawa
15.07.2019 POL 1204 Wojciech Kluczniok
8
TS Kuźnia Rybnik
15.07.2019 POL 102 Grzegorz Górecki
9
TS Kuźnia Rybnik
07.07.2019 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
07.07.2019 POL 2089 Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia
07.07.2019 POL 1187 Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia
05.07.2019 POL 2155 Jan Wilk
9
SSW MOS Iława
03.07.2019 CZE 828 Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub
16.07.2019 POL 325 Bartłomiej Bil
7
OPTI CWM Gdynia
15.07.2019 POL 987 Szymon Budzisz
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
08.07.2019 POL 1878 Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia i pomiary

godz. 8:00 - 8:30

zgłoszenia i pomiary

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
po wyścigach - grill dla zawodników

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
bezpośrednio po wyścigach – wyścig finałowy dla trzech pierwszych zawodników z grupy A i B

godz. 15:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Janusz Bobula 664936890 Kontakt e:mail: biuro@kotwica.tarnobrzeg.pl